CA0001180R0KR05
MFR.Part #
CA0001180R0KR05
JLCPCB Part #
C1803347
Package
Plugin,D4.3xL11.7mm
Description
-65℃~+275℃ 180Ω 1W Wirewound Resistor ±10% ±300ppm/℃ 插件,D4.3xL11.7mm Through Hole Resistors