CMF6014K040CHEB
MFR.Part #
CMF6014K040CHEB
JLCPCB Part #
C1784246
Description
-55℃~+175℃ 14.04kΩ 1W Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors ROHS