HBU220KBBBRBKR
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
HBU220KBBBRBKR
JLCPCB Part #
C2291824
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
22pF 2kV 7.5mm 7mm ±10% 插件,P=7.5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS