CMF60149K00CHBF
MFR.Part #
CMF60149K00CHBF
JLCPCB Part #
C1422664
Description
-55℃~+175℃ 149kΩ 1W Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors