RN60C1372DRE6
MFR.Part #
RN60C1372DRE6
JLCPCB Part #
C1779191
Description
-65℃~+175℃ 13.7kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors