CMF60143K00FHBF
MFR.Part #
CMF60143K00FHBF
JLCPCB Part #
C1421160
Description
-55℃~+175℃ 143kΩ 1W Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors