CMF60137R00FKR670
MFR.Part #
CMF60137R00FKR670
JLCPCB Part #
C3440381
Description
-55℃~+175℃ 137Ω 1W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors