RN55C4992FR36
MFR.Part #
RN55C4992FR36
JLCPCB Part #
C1766228
Description
-65℃~+175℃ 125mW 49.9kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors