TNPU080524K3AZEN00
MFR.Part #
TNPU080524K3AZEN00
JLCPCB Part #
C4146443
Description
-55℃~+125℃ 125mW 24.3kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS