CMF559M5300FKEK
MFR.Part #
CMF559M5300FKEK
JLCPCB Part #
C1422124
Description
-55℃~+175℃ 500mW 9.53MΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors ROHS