CMF559M1000JKEK
MFR.Part #
CMF559M1000JKEK
JLCPCB Part #
C1422140
Description
-55℃~+175℃ 500mW 9.1MΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors ROHS