Y0786164R760T9L
MFR.Part #
Y0786164R760T9L
JLCPCB Part #
C1477890
Description
-55℃~+125℃ 164.76Ω 600mW ±0.01% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS