CMF55900R00BEBF
MFR.Part #
CMF55900R00BEBF
JLCPCB Part #
C1416870
Description
-55℃~+175℃ 500mW 900Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors