CMF55400R00BEBF
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CMF55400R00BEBF
JLCPCB Part #
C1404201
Package
Plugin,D2.3xL6.1mm
Description
-55℃~+175℃ 400Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors