CMF5587K600BHEK
MFR.Part #
CMF5587K600BHEK
JLCPCB Part #
C1421434
Description
-55℃~+175℃ 500mW 87.6kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors ROHS