RNC60J1934BSRE7
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RNC60J1934BSRE7
JLCPCB Part #
C3556814
Package
Plugin,D2.5xL7.1mm
Description
-65℃~+175℃ 1.93MΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors