P0805E1240BBT
MFR.Part #
P0805E1240BBT
JLCPCB Part #
C4104300
Description
-55℃~+155℃ 124Ω 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount