CMF55750K00BHBF
MFR.Part #
CMF55750K00BHBF
JLCPCB Part #
C1422075
Description
-55℃~+175℃ 500mW 750kΩ Metal Film Resistors ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors