CMF55750R00BHBF
MFR.Part #
CMF55750R00BHBF
JLCPCB Part #
C1422336
Description
-55℃~+175℃ 500mW 750Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors