CMF5575K000BHBF
MFR.Part #
CMF5575K000BHBF
JLCPCB Part #
C1422053
Description
-55℃~+175℃ 500mW 75kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors