CMF5571K500FKRE70
MFR.Part #
CMF5571K500FKRE70
JLCPCB Part #
C1766755
Description
-55℃~+175℃ 500mW 71.5kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors