RNC50J2463BSRE5
MFR.Part #
RNC50J2463BSRE5
JLCPCB Part #
C3448221
Description
-65℃~+175℃ 100mW 246kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors