RN65E5620CRE6
MFR.Part #
RN65E5620CRE6
JLCPCB Part #
C1803026
Description
-65℃~+175℃ 500mW 562Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors