CMF5567R300BER6
MFR.Part #
CMF5567R300BER6
JLCPCB Part #
C3514858
Description
-55℃~+175℃ 500mW 67.3Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors