CMF553R4800FKR6
MFR.Part #
CMF553R4800FKR6
JLCPCB Part #
C1800584
Description
-55℃~+175℃ 3.48Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors