RN55E3922BB14
MFR.Part #
RN55E3922BB14
JLCPCB Part #
C3359414
Description
-65℃~+175℃ 125mW 39.2kΩ Metal Film Resistors ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors