CMF5515K820BHEB
MFR.Part #
CMF5515K820BHEB
JLCPCB Part #
C1790381
Description
-55℃~+175℃ 15.82kΩ 500mW Metal Film Resistors ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors ROHS