CMF555R9000FKRE
MFR.Part #
CMF555R9000FKRE
JLCPCB Part #
C1787791
Description
-55℃~+175℃ 5.9Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors