RN65D8252FR36
MFR.Part #
RN65D8252FR36
JLCPCB Part #
C3504912
Description
-65℃~+175℃ 500mW 82.5kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors