CMF555K2300FHBF
MFR.Part #
CMF555K2300FHBF
JLCPCB Part #
C1422320
Description
-55℃~+175℃ 5.23kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors