CMF555K6200BHR670
MFR.Part #
CMF555K6200BHR670
JLCPCB Part #
C1786942
Description
-55℃~+175℃ 5.62kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors