RNC65J7503BPB14
MFR.Part #
RNC65J7503BPB14
JLCPCB Part #
C3440271
Description
-65℃~+175℃ 500mW 750kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors