CMF5558K300BERE70
MFR.Part #
CMF5558K300BERE70
JLCPCB Part #
C3539327
Description
-55℃~+175℃ 500mW 58.3kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors