CMF55583R00BHBF
MFR.Part #
CMF55583R00BHBF
JLCPCB Part #
C1422736
Description
-55℃~+175℃ 500mW 583Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors