CMF55383R00BHBF
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CMF55383R00BHBF
JLCPCB Part #
C1421582
Package
Plugin,D2.3xL6.1mm
Description
-55℃~+175℃ 383Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors