RN65C2153FRE6
MFR.Part #
RN65C2153FRE6
JLCPCB Part #
C1789873
Description
-65℃~+175℃ 215kΩ 500mW Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors