ERC5053K000BEEK500
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ERC5053K000BEEK500
JLCPCB Part #
C3365649
Package
Plugin,D1.8xL3.8mm
Description
-65℃~+175℃ 100mW 53kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS