CMF55511K00FHBF
MFR.Part #
CMF55511K00FHBF
JLCPCB Part #
C1423409
Description
-55℃~+175℃ 500mW 511kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors