CMF554R3200FLR6
MFR.Part #
CMF554R3200FLR6
JLCPCB Part #
C1800962
Description
-55℃~+175℃ 4.32Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors