RN55D3011FRSL
MFR.Part #
RN55D3011FRSL
JLCPCB Part #
C1785073
Description
-65℃~+175℃ 125mW 3.01kΩ Metal Film Resistors ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors