CMF5549R900FHEK
MFR.Part #
CMF5549R900FHEK
JLCPCB Part #
C1369288
Description
-55℃~+175℃ 49.9Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors ROHS