Y162520K0000T9W
MFR.Part #
Y162520K0000T9W
JLCPCB Part #
C4211158
Description
-55℃~+150℃ 20kΩ 300mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS