CMF5547R000JKEA39
MFR.Part #
CMF5547R000JKEA39
JLCPCB Part #
C1775734
Description
-55℃~+175℃ 47Ω 500mW Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors ROHS