CMF5543R200BHRE
MFR.Part #
CMF5543R200BHRE
JLCPCB Part #
C1783200
Description
-55℃~+175℃ 43.2Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors