CMF5543R200BHR6
MFR.Part #
CMF5543R200BHR6
JLCPCB Part #
C1789288
Description
-55℃~+175℃ 43.2Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors