CMF55430R00FKR639
MFR.Part #
CMF55430R00FKR639
JLCPCB Part #
C3416675
Description
-55℃~+175℃ 430Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors