RN55E1562BRSL
MFR.Part #
RN55E1562BRSL
JLCPCB Part #
C1805691
Description
-65℃~+175℃ 125mW 15.6kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors