CMF5542K900DHEK
MFR.Part #
CMF5542K900DHEK
JLCPCB Part #
C1419274
Description
-55℃~+175℃ 42.9kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors ROHS