Y0013111R670Q9L
MFR.Part #
Y0013111R670Q9L
JLCPCB Part #
C1491077
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 111.67Ω 2W ±0.02% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS