CMF5540K000BEBF
MFR.Part #
CMF5540K000BEBF
JLCPCB Part #
C1404143
Description
-55℃~+175℃ 40kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors